Назад к списку

Природа Землі вражає нас різноманітністю флори, фауни і своєю красою 🥰🥰🥰...

Природа Землі вражає нас різноманітністю флори, фауни і своєю красою 🥰🥰🥰

Дух захоплює, навіть коли стоїш на високому березі річки на якій виріс і яку бачив постійно. Радієш, як дитина, коли бачиш райдугу або яскраво-червоний захід сонця. Що вже говор


ити про далеке, небачене, нечуване, незвідане і дике 😍

Сьогодні ми зібрали для вас цікаві фільми, що пробудять у вас ще більшу любов до нашої планети 🌿❤️🌎

1. ОКЕАНИ (2009)

Один із самих грандіозних документальних проектів у світі. 50 мільйонів євро та п’ять років зйомок! Це просто фантастичний фільм про саму невідому частину Землі — океани. Завдяки індивідуальній роботі майстрів підводної зйомки, у вас буде можливість «погрузитися» під воду і побачити океани зсередини.

2. ЖИТТЯ (2011)

Життя на Землі існує п'ять мільярдів років. І за цей час вона, ні за хвилину не зупинялася, еволюціонувала в неймовірному різноманітті, яке ми бачимо сьогодні. Ця стрічка — блискучі та привабливі історії виживання. Сюжетна лінія фільму проведе вас через повний цикл життя. Життя, яке об'єднує всіх воєдино.

3. ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА (2012)

Ліс — це 30% поверхні планети, але ми знайомі тільки з лісом біля нашого міста. Цей фільм дозволить вам сходити далі і глибше, ближче познайомитися з мешканцями лісів. Ви не один раз відкриєте рот від подиву і довго будете перебирати в голові та згадувати неймовірно красиві кадри.

Можливо ви вже бачили якийсь з цих фільмів, якщо так, то напишіть свої враження про нього 👇👇👇. .

Посмотреть на Facebook

© 2015 GWater